Úvod Úvod / Všechny novinky / 2015 / 0. etapa - Mediální start a nultá etapa na Černou horu

0. etapa - Mediální start a nultá etapa na Černou horu

12.06.2015 | Martin Hůlek

Ahoj kamarádi,

Tak den D je za námi. Naše první nultá etapa úspěšně zdolána. Před výjezdem do Jánských Lázní nás v Úpici přepadl nepříjemný déšť. Vyjížděli jsme ale bez deště. Do Jánských Lázních jsme sice přijeli s mírným zpožděním, ale nakonec všechno dopadlo dobře. Na kolonádě nás mile přivítali lidé ze Svazu postižených civilizačními chorobami v ČR a naše moderátorka a koordinátorka sponzoringu Helena Hardikerová, která nás pozvala na podium, kde jsme zodpovídali otázky ohledně naší cesty a tréningů. Po 15 hodině jsme odstartovali naší nultou etapu na Černou horu do Kiosku u staré lanovky. Na hoře nás čekala zasloužená odměna ve formě ubytování a občerstvení, jak jinak, než pivo z pivovaru Černá Hora a výborná večeře.

Nyní už se pouze psychicky připravujeme na ranní vstávání na naší první etapu do autokempu Pasohlávky. Jako podporu zde máme rodiny a kamarády, kteří za námi přijeli.  

Fotografie z dnešního dne najdete v našich fotogalerií zde (http://www.nakolepoeu.cz/fotogalerie/1,2015/20150612-2015-06-12-nulta-etapa-medialni-start-janske-lazne-kolonada/). Doufáme, že se Vám budou líbit. Zítra se zase ozveme. Držte nám pěsti ..

Všichni Vás pozdravujeme